Kontaktid

Turunduse ja jaekaubanduse juht

Ruth Aarma

Ostuspetsialist

Kristiin Pihus


pood.scandagra.ee
Kesk tee 3, Jüri, EE75301, Rae vald, Estonia

Kaubabuss

Heiki Rahuoja

Tähe 13, Viljandi

Kaubabussi liikumisgraafik*

Ava PDF

Tellimused edastada hiljemalt neljapäeval enne kella 16:00.

*Ei sõida riiklikel pühadel.
**Saaremaal tuleb arvestada praamiliiklusega.


Kauplused

Scandagra Viljandi kauplus
Vaksali 17, Viljandi EE71020, Estonia
Avatud: E-R 9:00 – 17:00
Scandagra Võru kauplus
Pikk 23, Võru EE65620, Estonia
Avatud: E-R 9:00 – 17:00
Scandagra Pärnu kauplus
Riia mnt 199, Pärnu EE80025, Estonia
Avatud: E-R 9:00 – 17:00
Scandagra Rakvere kauplus
Õli 4, EE44311 Rakvere, Estonia
Avatud: E-R 9:00 – 17:00
Scandagra Jüri kauplus
Kesk tee 3, Jüri, EE75301, Rae vald, Estonia
Avatud: E-R 9:00 – 17:00
Scandagra Tartu kauplus
Kogre tee 7, EE61708 Tartu, Estonia
Avatud: E-R 9:00 – 17:00


Ida-Virumaa

Magnus Ott (söödad, toormed)


Lääne-Virumaa

Magnus Ott (söödad, toormed)


Harjumaa


Hiiumaa

Merje Kask (söödad)


Läänemaa

Merje Kask (söödad)


Pärnumaa


Võrumaa

Magnus Ott (söödad, toormed)


Administratsioon

Tegevdirektor Jurgita Radzevičė jurgita.radzevice@scandagra.ee
Sekretär Kristiina Välimäe +372 435 4333
+372 551 7669
sekretar@scandagra.ee
Personalijuht Anastassia Leppikson +372 5664 2196 anastassia.leppikson@scandagra.ee
Finantsjuht Viktor Mahhov viktor.mahhov@scandagra.ee
Finantsnõustamise juht Tarmo Maasikamäe +372 5860 2440 tarmo.maasikamae@scandagra.ee
Finantsanalüütik Raito Laanet raito.laanet@scandagra.ee
Krediidijuht Ene Pindsoo +372 508 1424
+372 435 4335
ene.pindsoo@scandagra.ee
Krediidispetsialist-raamatupidaja Katre Kodasma +372 5197 0709 katre.kodasma@scandagra.ee
Pearaamatupidaja Annely Uibo annely.uibo@scandagra.ee
Raamatupidaja Kersti Parm +372 512 0256
+372 435 4323
kersti.parm@scandagra.ee
Raamatupidaja (söödad) Kristi Vahtna +372 506 3548
+372 435 4321
kristi.vahtna@scandagra.ee
Raamatupidaja (vili) Eha Lään +372 512 6350
+372 435 4325
eha.laan@scandagra.ee
Raamatupidaja Suule Kempi +372 435 4327 suule.kempi@scandagra.ee
Raamatupidaja Laura Veiber laura.veiber@scandagra.ee
Raamatupidaja Kadi Muttik kadi.muttik@scandagra.ee
Programmeerimise spetsialist Toomas Luigla +372 517 6646
+372 736 2145
toomas.luigla@scandagra.ee

Agri

Müügijuht Mihkel Hang +372 502 0599 mihkel.hang@scandagra.ee
Müügisekretär (Elva) Delia Randoja +372 504 9122 delia.randoja@scandagra.ee
Müügisekretär (Tartu) Anna-Liisa Mandli +372 5336 3207 anna-liisa.mandli@scandagra.ee
Müügisekretär (Viljandi) Kajari Virnhoff +372 506 9772 kajari.virnhoff@scandagra.ee
Tootejuht (seemned, väetised) Mikk Tagel +372 507 0378 mikk.tagel@scandagra.ee
Tootejuhi assistent
(seemned, väetised)
 Kaisa Pajusalu  +372  528 8534  kaisa.pajusalu@scandagra.ee
Tootejuht (taimekaitse) Urmet Hiiekivi +372 515 8788 urmet.hiiekivi@scandagra.ee
Tootegrupi esindaja
(silotarvikud, heinaseemned)
Kristen Laaneväli +372 553 8786 kristen.laanevali@scandagra.ee
Agronoom-nõustaja Tiiu Annuk +372 529 3317 tiiu.annuk@scandagra.ee
Agronoom-nõustaja Kaarel Kallion +372 506 8661 kaarel.kallion@scandagra.ee
Agronoom-nõustaja Urmas Nurmsalu +372 525 0483 urmas.nurmsalu@scandagra.ee

Viljaosakond

Tootejuht (vili, õlikultuurid) Marge Pähkel +372 528 9237 marge.pahkel@scandagra.ee
Ostujuht (teravili, raps) Urbo Vilibert +372 5342 5523 urbo.vilibert@scandagra.ee
Maheteravilja ostujuht Marek Vares +372 517 6833 marek.vares@scandagra.ee
Maheteravilja ostuspetsialist Jaan Kutti +372 5198 7556 jaan.kutti@scandagra.ee
Viljaosakonna spetsialist Kätlin Luhaäär +372 5308 7212 katlin.luhaaar@scandagra.ee
Viljaosakonna spetsialist Egely Kink +372 518 3715 egely.kink@scandagra.ee
Viljaosakonna spetsialist Kätlin Nigai +372 507 1362 katlin.nigai@scandagra.ee

Tootmine

Kvaliteedi- ja arendusjuht Epp Saluveer +372 516 5140
+372 435 4331
epp.saluveer@scandagra.ee
Tootmisjuht (Viljandi) Aleksander Kukka +372 5190 2352 aleksander.kukka@scandagra.ee
Tootmisplaneerija Jekaterina Tund +372 504 6249 jekaterina.tund@scandagra.ee
Tootmisjuht (Elva) Tiina Märtin +372 506 4756
+372 730 3277
tiina.martin@scandagra.ee
Elevaatori juhataja (Viljandi) Marina Georgijeva +372 521 2716
+372 435 4310
marina.georgijeva@scandagra.ee
Söödatehnoloog Marge Malbe +372  5855 7511 marge.malbe@scandagra.ee
Tehnikajuht Tarvi Kendaru +372 5388 4840 tarvi.kendaru@scandagra.ee
Energeetik Ain Kuresoo +372 504 6248
+372 435 4334
ain.kuresoo@scandagra.ee
Laojuhataja Ivar Kald +372 510 2416
+372 384 8281
ivar.kald@scandagra.ee
Laborant Marina Rakitina +372 505 8139
+372 730 3276
marina.rakitina@scandagra.ee
Kaaluja Enel Kalle +372 523 0137
+372 435 4345
enel.kalle@scandagra.ee

Labor

Labori juhataja Marge Akenpärg  +372 509 9522 marge.akenparg@scandagra.ee
Labori assistent Reelika Brikis +372 435 4315 reelika.brikis@scandagra.ee
Kaaluja-laborant Gäthrin Toomla +372 435 4345 gathrin.toomla@scandagra.ee

Logistikaosakond

Tarneahela juht
Logistik Anneli Sutt +372 513 2677 anneli.sutt@scandagra.ee
Logistikaosakonna spetsialist Kennet Käos +372 515 5479 kennet.kaos@scandagra.ee
Logistik Sven Saska +372 515 5421 sven.saska@scandagra.ee

Söötade tellimine

Lühinumber 1615
Meiliaadress tellimus@scandagra.ee
order@scandagra.ee

Viljandi söödatehas

Avatud: E-R 8:00 – 16:00
Aadress: Tähe tn 13, Viljandi EE71012, Estonia
Tootmisjuht:  Aleksander Kukka
Telefon: +372 435 4333, +372 5190 2352
E-mail: aleksander.kukka@scandagra.ee

Elva tootmisüksus

Avatud: E-R 8:00 – 16:00
Aadress: Tööstuse 17, Elva EE61507, Estonia
Juhataja: Tiina Märtin
Telefon: +372 730 3277, +372 506 4756
E-mail: tiina.martin@scandagra.ee

Keila elevaator

Avatud: E-R 8:00 – 16:00
Aadress: Linnamäe tee 6, Keila EE76605, Estonia (endine TERKO)
Telefon: +372 510 6675

Näpi elevaator

Avatud: E-R 8:00 – 16:30
Aadress: Linnase tn 6, Aluvere küla, Sõmeru vald, Lääne-Virumaa EE44208, Estonia
Telefon: +372 518 0446

Laupa keskladu

Avatud: E-R 8:00 – 16:30
Aadress: Laupa küla, Türi vald, Järvamaa, EE72102, Estonia (Laupa Kartulihoidla)
Juhataja: Ivar Kald
Telefon: +372 510 2416
E-mail: ivar.kald@scandagra.ee
Tegevdirektor Jurgita Radzevičė jurgita.radzevice@scandagra.ee
Finantsjuht Viktor Mahhov viktor.mahhov@scandagra.ee
Müügijuht Mihkel Hang +372 502 0599 mihkel.hang@scandagra.ee
Tootejuht (vili, õlikultuurid) Marge Pähkel  +372 528 9237 marge.pahkel@scandagra.ee
Tarneahela juht