Hefe VivaExtract 360

Hefe VivaExtract 360 on kvaliteetne mullaparandusaine ning taimede kasvustimulaator. Toode sisaldab: lämmastikku, kaaliumit, magneesiumi, kaltsiumi ning huumuse- ja fulvohappeid. Hefe VivaExtract 360  kasutamine parandab mulla struktuuri ja veeimavust ning ergutab mikroorganismide tegevust.

Kasutamise tulemused: ergutab seemnete idanemist ning juurte arenemist; suurendab juurte membraanide läbilaskevõimet ja parendab toiteainete omastamist; suurendab biomassi kogust, väetiste efektiivsust ja vähendab toiteainete (eriti nitraatide) mullast väljauhtumist. Minimiseerib mullas olevate herbitsiidide ja toksiliste ainete sisaldust; suurendab mullaelustiku elujõudu.

PAAGISEGUD/SEGAMINE

Toodet võib kasutada kas üksinda või paagisegus koos teiste laialt levinute vedelate, vees lahustuvate väetistega, pestitsiididega. Toodet võib kasutada nii pritsimiseks, kui erinevates kastmissüsteemides. Soovitame vajaliku koguse preparaati segada esmalt väiksema koguse veega ning peale seda valada pritsipaaki.

Kultuurid Kulunorm (l/ha) Soovitatav väetamise aeg
Teraviljad, raps, suhkrupeet, kartul, hernes, oad 2-4 liitrit Pritsida  1-2 korda, võrsumise ajal või varakevadel vegetatsiooni alguses, sügisel enne külvi või külvi ajal, segades 200-300 liitri veega.
Aianduskultuurid 2-4 liitrit Kasta varakevadel vegetatsiooni alguses,  mulla soojenemisel iga 10 – 15 päeva tagant. Võib kasutada kuni 5 korda hooaja jooksul.
Kurgid, tomatid, toalilled 20 ml/ 10 liitri vee kohta Kasta mulda peale taimede ümberistutamist või külvamist. Kastmist võib korrata 10 päevase intervalliga. Hiljem, kuni 3 korda kümne päevase intervalliga, segades 10 ml/ 10 liitri vee kohta.

 Päring


Tagasi