Kunstinäitus “PERIMEETER”


SCANDAGRA ja RAMO kauplused Jüris avavad 26. septembril oma seinad neljale noorele kunstnikule.
Näitusel saab näha kahe graafilise disani-, ühe foto- ja ühe segatehnikas tegutsev noorkunstniku töid.
Lisaks kunstile saab nautida head muusikat ja hr Ülo Raudisepp esitleb nii uut kui ka vanatehnikat.
Tanker on kohal õllekraaniga!
Avamispäeva puhul on kõik AIAKAUBAD ja HOBUTARVIKUD -20%

 

Kunstnikest lähemalt :

Ott Kattel on 18-aastane fotograaf ja videotegija Tallinna külje alt Vaskjalast. Esimesed kokkupuuted fotograafiaga olid tal juba varajases lapsepõlves ja professionaalsel tasemel hakkas ta tegelema fotode ja videode tegemisega ca 3 aastat tagasi. Oti loomingut iseloomustab tehniline mitmekesisus – fotod saavad jäädvustatud kas digikaameraga, vanade filmikaameratega või koguni kingakarbist ehitatud kaameratega. Fotode ning videode teemad varieeruvad inimestest looduse ja muusikani. Käesolev näitus koosneb ainult filmile pildistatud piltidest, mis on hiljem arvutis kokku pandud.

https://www.instagram.com/unxle/?hl=en

Robert Puumeister on 19-aastane gümnaasiumiõpilane, kes võttis esimest korda pintsli kätte kaks ja pool aastat tagasi, nähes 2017. aasta maikuus internetis uudist, et USA kunstniku J. M. Basquiat’ 1982. aasta nimeta maal müüdi rekordilise summaga – 110,5 miljoni dollariga – uuele omanikule. Robert süvenes lähemalt Basquiat’ loomingusse, mis tekitas temas soovi ka ise midagi sellist proovida. Ta pole käinud kunstikoolis ega saanud mingit juhendamist, vaid on sõna otseses mõttes iseõppija. Asjatundlikumad vaatajad on olnud väga üllatunud Roberti kompositsioonitunnetuse ja maalimistehnika üle.

puumeister.com

Alicia Jemets on 19-aastane Pallase kunstitudeng, kel hakkas kritseldamispisik külge juba Peetris asuvas lapsepõlvekodus. Loomingulisel tõusuteel on ta peamiselt vimkaga illustratsioonide ning nendest tuletatud disainidega, kusjuures enamik inspiratsioonist sünnib lapselikest motiividest. Oma loomingut jagab autor publikuga sotsiaalmeedias peamiselt pseudonüümi Qmmipart alt. Suurimaks unistuseks peab ta illustreerijaks või hoopiski tätoveerijaks hakkamist.

instagram.com/qmmipart

Nora Pelšs on 19-aastane graafiline disainer ja illustreerija EKAst, kes teadis juba väiksest peale, et tahab kunstnikuks saada. Pärast Tallinna Kunstikooli lõpetamist oli siht silme ees saada graafiliseks disaineriks või art directoriks. Digimaaliga hakkas ta tegelema 16-aastaselt ja seal kujunes välja mitmekülgne stiil, mis ulatub detailsetest portreedest abstraktsionismini. Nora töödes tuleb esile hea värvi- ja kompositsioonitunnetus. Lisaks huvitavad teda kunstiteadus ja -ajalugu ning muusika.

https://norapelss.wixsite.com/portfolio

Näitus jääb avatuks aasta lõpuni!

 

Asukoht:

Kesk tee 3, Jüri, Rae, 75301, Harjumaa

ASUKOHT KAARDIL


Tagasi