RaniRepel- pallikile lindude ja näriliste tõrjumiseks


Rani Plast toob sel kevadel turule mürgivaba ja ökoloogilise lisandiga pallikile, mis on mõeldud lindude ja näriliste tõrjumiseks.

Uue toote RaniRepeliga pakitud pallid on kaitstud vareste, ronkade, rottide ja hiirte rünnakute eest, mis võivad varudele laastavalt mõjuda.

Tootmise ajal kilesse pressitud tõrjegraanulid sisaldavad lindudele ja närilistele ebameeldivaid aineid, kuid ei kahjusta loomi ega mõjuta silo kvaliteeti.

Rani Plast on võtnud kuulda oma põllumajandusettevõtetest kliente, kes on tuvastanud lindude ja näriliste rünnakutest põhjustatud pallide saastumist ja lagunemist, ning on vastuseks välja töötanud uue toote. Rikutud pallikile võib põllumajandustootjatele kaasa tuua kulukaid ja aeganõudvaid parandustöid või varude täieliku kaotuse. RaniRepeli eesmärk on seda riski oluliselt vähendada.

EL-i reguleerivad asutused on mürgivaba tõrjelisandi heaks kiitnud, see vastab biotsiidide määrustele ja on ringlussevõetav. Tõrjevahend on ka juba paljudes riikides auhindu võitnud.

Mitmed välikatsed on näidanud näriliste ja lindude rünnakute arvu vähenemist ja loomakasvatajad on pärast RaniRepeli kasutuselevõttu teada andnud, et pallide kahjustused on oluliselt väiksemad.

Eestisse on RaniPlast jõudmas peagi ning toodet on võimalik eeltellida Scandagra Eesti AS kaudu.

Täpsem info ja tellimine silotoodete tootespetsialistilt, Deivi Nool tel: 5307 8913, e-mail: deivi.nool@scandagra.ee


Tagasi