Seemnete online seminar 9.02.2021


 

 

Kokkuhoid seemnetelt tuleb järgmise saagi arvelt!

Mis? Seemnete online seminar

Kus? www.scandagra.tv

Millal? 9.veebruar 2021, teisipäeval algusega kl 10:00

Kaua? Ca 1 h

Kes?  Mikk Tagel, tootejuht (seemned ja väetised) Scandagra Eesti AS

Miks? Uued teadmised, uued mõtted, uued sihid

 

Millest saab alguse edukas taimekasvatus?
Tunneme kõik tünnilaua seadust, et saagikuse määrab ära kõige madalamal tasemel asuv taimekasvufaktor. Iga taim hakkab arenema seemnest, mille mulda külvame. Seega ei soovi ilmselt keegi, et kõige esimene lüli ahelas – seeme – oleks selleks piiravaks faktoriks.

Kuidas siis tagada kultuuri hea algstart?
Kui oleme välja valinud kohalikesse tingimustesse parima võimaliku sordi, siis on puhtimine esimene samm taimehaiguste tõrjumiseks ning erinevate lisaainete abil idanemisvõime soodustamiseks ja juurestiku arengu ergutamiseks. Oluline on jälgida, et puhtimine on tehtud kvaliteetselt.

Tänasel päeval räägime ka üha enam sertifitseeritud seemne kasutamisest – kas see on mõttetu lisakulu või hoopiski investeering?
Sertifitseeritud seemne puhul võime olla kindlad, et sellel on säilinud vastavale sordile omane saagipotentsiaal ja kvaliteet, mis järgnevates kategooriates (tarbeseeme) järjest kahaneb.

9.veebruaril algusega kell 10:00 räägime meie tootejuhi Mikk Tagel’iga seemnetest ning arutleme ühe tunnikese ülal kirjeldatud teemade üle. Selleks, et meiega ühineda ning ka sõna sekka öelda, liitu online seminariga aadressil www.scandagra.tv.

Hetkel, kui maa puhkab veel koheva lumevaiba all, on sobiv aeg võtta oma päevast see tunnike, et panna paika mõtted uueks hooajaks ning osa saada ka eripakkumisest, mis kehtib ainult reaalajas osalejatele.

*Eripakkumine kuulutatakse välja seminaril!

 

 

Scandagra logo


Tagasi