Taimekaitse online seminar 17.03.2021


 

 

Tugeva plaaniga kevadele vastu!

 

Mis? Taimekaitse online seminar

Kus? www.scandagra.tv

Millal? 17.märts 2021, kolmapäeval algusega kl 10:00

Kaua? Ca 1,5 h

Kes? Urmet Hiiekivi, tootejuht (taimekaitsevahendid ja mikroväetised) ja Kaarel Kallion, agronoom-nõustaja, Scandagra Eesti AS

Miks? Tugev plaan ja parim ettevalmistus saabuvaks kevadeks

Kas õigeid tooteid valida on keeruline?

Erinevate taimekahjustajate nimistu, kellega hooaja jooksul rinda peab pistma, et oma kultuuri ja saaki kaitsta, on üsna kirju. Õnneks on meil tihe koostöö mitme tugeva partneriga, kelle sortimendist oleme enda klientide jaoks välja valinud parimad tooted.
Scandagra portfelli kuulub pea 150 erinevat umbrohu-, kahjuri- ja haigustõrjevahendit ning puhtimispreparaati, lisaks kasvuregulaatorid, märgajad ja muud lisaained. Meie eesmärgiks pole pelgalt toodete pakkumine, vaid ka nende juurde käiv agronoomiline nõuanne ja tugi hooaja vältel üheskoos meie agronoomi, müügiesindajate ning partnerite Bayer, BASF, Syngenta, Corteva ja Nordisk Alkali asjatundlike esindajatega.

Kuidas teha tõhusat taimekaitseplaani?

Oleme koostanud lahendused nii teraviljadele, rapsile kui liblikõielistele kultuuridele, võttes arvesse ohutust keskkonnale, majanduslikku kasumlikkust ja efektiivsust, samuti sobivust erinevate leheväetistega.

Plaan oli hea, aga midagi läks valesti?

Plaanide tegemise kõrval ei tasu unustada ka paagisegude tegemise ABC-d, et kogu eelnevalt tehtud töö ei läheks aia taha mõne lihtsa näpuvea või peamiselt – kiirustamise tõttu. Milline peab olema paagisegudes kasutatav vesi, mis järjekorras tooteid paaki segada…?

17. märtsil algusega kell 10:00 võtame üheskoos meie tootejuhi Urmet Hiiekivi ja agronoomi Kaarel Kallion’iga kõik need teemad luubi alla. Kui sinus tekkis huvi või kerkis üles veel küsimusi, millele soovid vastuseid saada, siis liitu meie online seminariga aadressil www.scandagra.tv.

Taaskord pakume reaalajas osalejatele välja huvitava eripakkumise ning jagame veel üht-teist põnevat. ;)

*Eripakkumine kuulutatakse välja seminaril!

 

 

Scandagra logo


Tagasi