Amalgerol Essence

 

Amalgerol Essence: biostimulaator ja mullastruktuuri parandaja. Amalgerol Essence sisaldab enam kui 40 taimset eeterliku- ja mineraalõli, merevetikate- ja taimeekstrakte, suurendab 4-6 korda lämmastikku siduvate bakterite arvu (nii ammoniaaki ja nitrifikatsiooni pidurdavate) ning seetõttu suureneb lämmastiku osa mullas. Tänu suuremale N osale mullas, suureneb taimejäänuseid lagundavate mikroseente arvukus ja elutegevus. Samuti tõstab 2-3 korda raskesti lagunevate taimeosade, nagu tselluloosi lõhustavate mikroorganismide (n Trichoderma spp.), arvukust. Tänu sellele lagunevad taimejäänused kiiremini ning ei kihistu ega ladestu mullas. Lisaks väheneb mullaharimisel kütusekulu tänu kobedamale mullale, paranevad mulla füüsikalised omadused, väheneb mulla tihesus, et taimede juurestik areneks paremini. Minimeeritud harimise korral on Amalgerol Essence’i kasutamine eriti oluline, kuna vabastab mulla kiiremini taimejäänustest ning muudab sinna ladestunud mikro- ja makrotoitained taimele kättesaadavaks.

Eriti soovitav on Amalgerol Essence kasutamine neil põllumeestel, kellel pole võimalik kasutada läga ega sõnnikut. Läga ja sõnniku kasutamisel võib tekkida aga tõsine probleem põldude umbrohtumusega, mida Amalgerol Essence´ga kunagi juhtu.

Amalgeroli kasutamisel paraneb mullaseisund, suureneb kasulike mullaorganismide arvukus ja laieneb juuresüsteem. Toode soodustab humifitseerumist ja taimejäänuste kiiret lagunemist ja vähendab seenhaiguste levikut.

  • orgaanilise aine lagundaja;
  • mulla palsam;
  • juurestiku kasvu soodustaja.

Amalgerol Essence on emulsioonikontsentraat. Lahustub hästi vees ja sobib paagisegus paljude agrokemikaalidega. Enne paagisegu valmistamist loe hoolikalt läbi ka segupartneri kasutusjuhend. Amalgerol ei sobi paagisegus vedelate lämmastikväetistega, kontaktsete herbitsiidide ja happeliste kontaktsete fungitsiididega. Paagisegu sobivust tuleb alati eelnevalt katsetada.

Lubatud kasutamiseks maheviljeluses!


Tootja:
Hechenbichler GmbH

 Päring


Tagasi