Silotarvikud

Meie silotoodete tootevalik katab väike- ja suurtootja vajadused. Tootevalik koosneb oma valdkonna tunnustatud tegijate tootevalikust.

  • TAMA – suurim pallivõrkude tootja maailmas, kes teostab allhankeid suurtele tuntud tehnikabrändidele nagu Claas ja John Deer. Tama tooted omavad unikaalseid tehnilisi argumente, mis tagavad tõrgeteta töö kiirel hooajal.
  • PIIPPO – Põhjamaade tootja, kelle valikust pakume pallivõrke ning pallinööre. Piippo tootevalik on Eesti põllumeestele tuttav juba pikki aastaid. Alates 2020. aastast on Scandagra Piippo pallivõrkude ja -nööride ainuesindaja.
  • RANI – taaskord Põhjamaade suurtootja, kelle pallikiled ja augukiled on aastaid tuttavad Eesti põllumeestele. Rani on uuendusmeelne tootja, kes ainsana valmistab Euroopas 22m laiust kilet ning kes 2020. aastal tõi turule pallikile RaniRepel, tõrjumaks linde, närilisi ja ulukeid, kes silopallidele muidu suurt kahju põhjustavad.
  • ARMANDO ALVAREZ – Hispaania suurtootja, kelle valikust pakume siloaugu kattevõrke nii 220g/m2 kohta, kuid eelkõige oleme suuna võtnud kvaliteetsetele kattevõrkudele raskusega 240g/m2 kohta.
  • TISSUBEL – Eesti tingimustesse igati sobilik kattekangas heina- ja põhupallidele.
  • SIL-ALL – Kvaliteetsed silokindlustusvahendid. Alates aastast 2020 on Scandagra Sil-All kaubamärgi esindaja Eestis.

EGALIS™ 

Rani AgriWrap ECO

RaniRepel

Raniwrap

Rani BaleWrap

Pioneer®- SILA-BAC®

Propiolact NG

Pealiskiled (RaniSilo)

Silohoidla küljekiled

RaniBind

TamaNet Edge to Edge Plus

TamaNet Edge to Edge

Piippo® Hybrid Edge Master

Piippo® Green Cap NG

Tissubel® kattekangas

Silokile teibid

Silohoidla kattevõrgud

Silohoidla küljekile kinnitusklamber

Kopeerkiled

Raskuskotid