Silotarvikud

Meie silotoodete tootevalik katab väike- ja suurtootja vajadused. Tootevalik koosneb oma valdkonna tunnustatud tegijate tootevalikust.

   Alltech - Animal Health Media Journal   Meeting with RKW-Group Vietnam to explore collaboration in plastic waste  collection and recycling. - Viện Nghiên cứu Phát triển Kinh tế tuần hoàn  ICED

  • RANI – Põhjamaade suurtootja, kelle palli- ja augukiled on aastaid tuttavad Eesti põllumeestele. Rani on uuendusmeelne tootja, kes ainsana valmistab Euroopas 22m laiust kilet ning kes 2020. aastal tõi turule pallikile RaniRepel, tõrjumaks linde, närilisi ja ulukeid, kes silopallidele muidu suurt kahju põhjustavad.
  • PIIPPO – Põhjamaade tootja, kelle valikust pakume pallivõrke ning pallinööre. Piippo tootevalik on Eesti põllumeestele tuttav juba pikki aastaid. Alates 2020. aastast on Scandagra Piippo pallivõrkude ja -nööride ainuesindaja.
  • ALLTECH – Kvaliteetsed silokindlustuslisandid. Alates aastast 2023 on Scandagra Alltech uue tootesarja Egalis kaubamärgi ainuesindaja Eestis.
  • TAMA – suurim pallivõrkude tootja maailmas, kes teostab allhankeid suurtele tuntud tehnikabrändidele nagu Claas ja John Deer. Tama tooted omavad unikaalseid tehnilisi argumente, mis tagavad tõrgeteta töö kiirel hooajal.
  • TISSUBEL – Eesti tingimustesse igati sobilik kattekangas heina- ja põhupallidele.

Twista 2in1: kopeer+augukile

Magic Blue

EGALIS™ Ferment ja EGALIS™ Rapid

Rani AgriWrap

Raniwrap

Rani BaleWrap

Silohoidla kattekiled

Silohoidla küljekiled

RaniBind

TamaNet Edge to Edge Plus

TamaNet Edge to Edge

Piippo® Hybrid Edge Master

Piippo® Green Cap NG

Tissubel® kattekangas

Silokile teibid

Silohoidla kattevõrgud

Silohoidla küljekile kinnitusklamber

Kopeerkiled

Raskuskotid

PIIPPO® pallinöörid