BOSTAT

Bostat on kleepaine kõikidele mullasisestele herbitsiididele, mis fikseerib herbitsiidi mulla pindmisele kihile. Soovitav kasutada kõikide tärkamiseelsetel ja -aegsetel herbitsiididel.
Lisades toodet pritsimislahusesse pidurdab ta pritsitava herbitsiidi leostumise ja liikumise  kultuuri juuretsooni, hoides preparaadi pinnase ülemises kihis.

 

Kasutamine ja kasutuskogused

Bostat-it on soovitav kasutada kõikide tärkamiseelsetel ja -aegsetel herbitsiididel. Lisades toodet pritsimislahusesse pidurdab ta pritsitava herbitsiidi leostumise ja liikumise kultuuri juuretsooni, hoides preparaadi pinnase ülemises kihis. See aitab omakorda vähendada teatud toimeainetest tulenevat kultuuri kahjustust. Herbitsiidi aktiivsus paraneb ja mõju pikeneb tänu preparaadi püsivusele õiges piirkonnas.

Kasutuskogused: 200 ml/ ha

Väga kergetel, eelkõige kõikidel liivastel pinnastel on soovitav suurendada kasutuskogust 400 ml/ ha kohta.

Pritsimislahuse segamine

Tähtis!: BOSTAT lisatakse pritsimislahusele alati viimasena. Enne kui BOSTAT pihustuslahusele lisatakse tuleb veenduda, et eelnevalt on kõik herbitsiidid täielikult lahusega segunenud ja paagis dispergeeritud. BOSTAT on segatav kõikide levinud taimekaitsevahenditega.

Rohkem infot:

Urmet Hiiekivi

Tootejuht (taimekaitsevahendid ja mikroväetised)

Küsimused ja päringud: