Cavalor

Cavalori söödad, söödalisandid ja hooldustooted on saadaval kõikides Scandagra kauplustes ja e-poes. Kuna terve sortiment kauplustesse ei mahu, siis võtke kindlasti endale sobiva toote leidmiseks ühendust kaupluste personaliga (kaupluste kontaktid).

Cavalori hinnatavad väärtused on innovaatilisus, kvaliteet ja tulemused. Firma pühendub, et arendada, toota ja müüa kvaliteetset ning teaduslikult tõestatud parimat hobusetele mõeldud sööta ja toidulisandeid. Tagamaks hobustele tervislikud eluviisid, kõrged võistlustulemused ja rahulolu – seda terve hobuse eluea kestel. Viimase kahe aastakümne jooksul on Cavalor ehitanud ülesse rahvusvaheliselt tunnustatud nime kui üks juhtivamaid hobusesööda pakkujaid. Täna on Cavalori tooted saadaval enam kui viiekümnes riigis. Cavalori tooteid kasutavad maailmakuulsad nimed nagu Jos Lansink, Eric Lamaze, Anky Van Grunsven, Steffen Peters, Ludo Philippaerts ja paljud teised. Cavalori tootevalikus on lai sortiment hobuste söötasid, toidulisandeid ja hooldusvahendeid. Kõik tänu aastatepikkusele teadus- ja arendustööle, läbi pidevate katsetamiste ja valikute, jõudmaks parimate koostisosade juurde, mille valimise käigus on jälgitud ranget ja kvaliteetset tootmisprotsessi. Cavalor pakub parima kvaliteediga söötasid ja toidulisandeid võistlushobustest kuni harrastushobusteni nii noortele kui ka vanadele.

Kõigi Cavalor toodete aluseks on teadus- ja arendustöö. Cavalori tooted on 100% dopinguvabad (kooskõlas FEI ja Jockey Club Safe määrustega). Cavalori tooted on kaetud mitmete patentidega ning on üks väheseid ettevõtteid hobusemaailmas, kes saab seda väita. Cavalor kasutab parimat võimalikku toorainet (kõrgeima kvaliteediga vitamiine ja mineraal aineid, et tagada stabiilne imendumine hobuste organismile). Cavalori kõik tooted läbivad ranget tootmise- ja kvaliteedikontrolli. Cavalori iga tootepartii saadetakse spetsiaalsesse laborisse tagamaks toote kvaliteet ja ohutus. Cavalori tootmisprotsess vastab hea tootmistava standarditele (GMP) ning ohuanalüüsi ja kriitilistele kontrollpunktide (HACCP) standartidele.

Rohkem infot:

Erki Kurakin

Tootejuht (loomakasvatus)

Küsimused ja päringud: