Decis® Mega

Decis® Mega on laia toimespektriga kiiretoimeline putukatõrjevahend teraviljadele, hernele, oale, rapsile, rüpsile, köögiviljadele (peakapsas, lillkapsas, brokkoli, kaalikas, porgand, kartul, peedid), lutserni, ristiku ja lupiini seemnepõldudele, dekoratiivtaimedele (avamaal ja kasvuhoones), viljapuudele (õuna-, pirni-, ploomi- ja kirsipuud), marjapõõsastele (sõstrad ja karusmari), maasikale, vaarikale ja metsataimedele (okaspuude puukoolis). Laiendatud kasutusala väikese kasvupinnaga kultuuridele: küüslauk, sibul ja porrulauk.
NB! Kuna Decis Mega on laiendatud kasutamiseks küüslaugule, sibulale ja porrulaugule professionaalse kasutaja (Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määruse (EÜ) nr 1107/2009 artikkel 51) taotluse alusel, vastutab toote tõhususe või fütotoksilisuse eest selle kasutaja.

Toimeaine: 50 g/l deltametriin
Preparaadi vorm: emulsioon, õli vees
Preparaat sisaldab ohtlikke aineid: deltametriin, nafta lahusti (petrooleum), tugevalt aromaatse lõhnaga; alkoholetoksülaatfosfaatester; tsükloheksanoon.
Kasutuspiirangud: Peetidel, sõstardel, karusmarjal, vaarikal ja maasikal ei tohi Decis Mega kasutada lähemal kui 10 m veekogudest ning viljapuudel lähemal kui 30 m veekogudest.
Taimekaitsetunnistus: vajalik

Loa valdaja: Bayer CropScience AG

 Päring


Tagasi