27/04/2023

Maamess 2023 – AITÄH!

Scandaga oli messil esindatud mitmel rindel. Teeme lühikese kokkuvõtte sellest, mis messil toimus.

Maamess on selleks korraks lõppenud! Scandagra messistend oli taaskord kõigil kolmel päeval väga menukas ning siinkohal täname kõiki kliente ja huvilisi, kes leidsid aja, et meie juurest läbi astuda – teiega oli tore!

Koostöös Tracegrow esindajaga viisime messiboksis läbi leheväetiste loosi, kus oli võimalik võita Tracegrow leheväetis ZMC-GROW kanister. Kokku osales loosimises 31 ettevõtet – vaata allolevast videost, kellele loosiõnn naeratas:

Kohapealt sai kaasa osta erinevaid jaetooteid ning tutvuda söödanäidistega. Valikus olid Scandagra meetaimede segud, muruseemned, 1kg väetised ning SnailStop elektriline tigude tara. Kui messile ei jõudnud, siis need tooted leiad ka Selverist, Bauhofist ning loomulikult meie kauplustest ja e-poest.

Scandagra oli esindatud ka Forklifti välialal, seda nimelt Dieci Agri Max 65.8 VS EVO2 masinaga, mis töötab igapäevaselt meie Viljandi üksuses, täites sealjuures mitmeid erinevaid tööülesandeid alates vilja- ja tooraineautode laadimisest kuni lumelükkamiseni.

Scandagra jaetoodete müügijuht Kairi Jõemaa ning loomakasvatuse tootejuht Erki Kurakin otse messisagina keskel Maaelule ülevaate sellest, millega Scandagra peamiselt tegeleb ning milliseid uusi ja innovaatilisi tooteid meil pakkuda on.

Lisaks andis Scandagra viljaäri juht Marge Pähkel suurepärase turuülevaate otse messisagina keskelt siis, kui meie boks oli värskelt valmis saanud. Vaata videot siit:

Täname veelkord kõiki suurepärase messi eest ning kohtumiseni juba meie suvistel üritustel!

VIIMASED UUDISED