Scandagra avab uue kaupluse Saaremaal


 

Mai alguses avame uhiuue poe Kuressaares, millega astume sammukese oma sealsetele klientidele lähemale ning pakume tuge saarel usinalt tegutsevale müügiesindajale Martin Salu’le. Mis, miks ja kuidas küsimustele aitas vastused leida projekti eestvedaja – Scandagra Eesti jaekaubanduse juht Kristiin Pihus.

Scandagra kaupluseid on hetkeseisuga üle Eesti 6 – Jüris, Rakveres, Pärnus, Tartus, Viljandis ja Võrus. Alates maist avab seitsmes kauplus oma uksed Kuressaares, Ringtee Ärikeskuses. Lisaks sellele toimetab aktiivselt ka e-pood, eriti praegusel ajal.

Kuidas sündis otsus avada kauplus ka Saaremaal? „Juba paar aastat on Saaremaa põllumeestele abiks olnud müügiesindaja Martin, kelle väga hea töö tulemusena on meie klientuur ja nende vajadused jõudsalt kasvanud. Et pakkuda kõigile kohalikele põllumeestele, olgu nendeks siis väikesed hobifarmerid või suuremad tootjad, kiiremat tarnet ning suuremat kohapealset tootevalikut, jõudsimegi lahenduseni, et klientidele lähemale tulemiseks avame seal oma kaupluse,“ valgustas Kristiin.

Kaupluse uksed avatakse 3. mail, mil Valitsus on lubanud piiranguid leevendada, Ringtee Ärikeskuse majas, aadressil Kalevi 26. Kristiin lisab, et avamisnädalal rõõmustavad kliente sooduspakkumised – kõik kohapeal olevad farmitarvikud on 20% soodsamad ning Scandagra omatoodetud loomasöödad 20 kg kottides 10% soodsamad. Avamispäeval ei puudu ka magus suutäis.

„Iga uue projekti algus nõuab väga palju ettevalmistusi, alates kuluanalüüsist ning lõpetades pisidetailide paika panemisega,“ vastas Kristiin küsimusele, kui palju ettevalmistusi on uue poe avamine nõudnud. Ta lisas: „Eeltööd on läinud üldjoontes kiirelt ja valutult, kuid loomulikult on esinenud ka väikeseid tõrkeid. Väga suurt rolli töö sujumisel on mänginud meie müügiesindaja Martin ning uue kaupluse särav juhataja Liis, kes teavad meie klientide vajadusi ja soove ning on seeläbi lihtsustanud mitmete otsuste langetamist.“

Kohe seitsme kaupluse ja e-poe eest vastutajana, ütleb Kristiin, et Ringtee Ärikeskus sai pesapaigaks valitud sobiva logistilise asukoha tõttu. Keskusele on väga hea ligipääs nii linna poolt lähenevate kui ka maapiirkonnast saabuvate klientide jaoks. Lisaks asuvad keskuses mitmed teised ettevõtted, mida kaupluse kliendid külastavad ning seetõttu on neil mugav oma ostusid ühildada.

Mida saarlased siis ikkagi uuest poest endale soetada saavad? „Meie kauplusest leiab sõna otseses mõttes kõik vajaliku farmi, põllule ja aeda,“ kinnitab jaekaubanduse juhataja. „Sortimendis on erinevad farmitarvikud, hobukaubad, mesindustooted, muruseeme ja aiatarbed ning loomulikult loomasöödad, silotooted, väetised ja taimekaitsevahendid.“

Mis siis muud, kui seadke aga sammud poodi. Ootame teid!

Kellele Saaremaa jääb kaugeks ega pole võimalik ka mõnda meie teist kauplust külastada, siis kõik tooted on lihtsalt ja kiirelt tellitavad ka Scandagra e-poe kaudu.

 

*Järgime endiselt kõiki Valitsuse poolt kehtestatud regulatsioone ja ennetusmeetmeid.

 

 


Tagasi