18/01/2023

ÜRITUSE KAVA: Scandagra Talvekonverents 2023

Scandagra Talvekonverents toimub 2.veebruaril 2023 Estonia Resort Hotel & Spa konverentsikeskuses ning konvrentsi läbivaks teemaks on "Stabiilsus muutuvas maailmas". Päeva juhib Raul Soodla!

Luba endale üks teadmisterohke ja lõõgastav nädalalõpp Pärnus!

Kogunemine algab 2.veebruari hommikul konverentsikeskuse fuajees kell 9:30, et end registreerida ning kuuma kohvi saatel mõnusalt sisse seada. Kell 10:00 suundume suurde saali, et alustada konverentsi Avasessiooniga, kus on oma ettekandeid tegemas mitmed külalisesinejad põnevate teemadega. Kell 12:30 saab jalga sirutada energiapausil, pärast mida toimub jagunemine kahte erinevasse saali – suures saalis algab kell 12:30 Taimekasvatuse sessioon ning saalis nr. 3 Loomakasvatuse sessioon. Pärast sessioonide lõppu kell 14:30 on kõik konverentsil osalejad palutud Estona Resort Hotel & Spa restorani Noot, et saada osa rikkalikust lõunasöögist, mille saatel üheskoos äsjakuuldud teemade üle arutleda.

KONVERENTSI PÄEVAKAVA:

9:30-10:00 Kogunemine

10-00-12:00 Avasessioon

12:00-12:30 Energiapaus ja jagunemine kahte saali

12:30-14:30 Taimekasvatuse sessioon (suur saal)

12:30-14:00 Loomakasvatuse sessioon (3. saal)

Meil on hea meel teha teatavaks konverentsi ajakava koos esinejate ning ettekannete pealkirjadega.

AVASESSIOON:

Scandagra Talvekonverentsi Avasessioonil tervitab kuulajaid esmalt Scandagra Eesti tegevjuht, kes jagab oma mõtteid nii eelnevast kui ka eesolevast hooajast.

Oluline osa avasessioonist kuulub toorainete turu ülevaatele, mis keskendub käesolevale aastale ning millele annab olulise lisavaate Scandagra Grupi analüütik Marius Balsys.

Meil on hea meel tutvustada ka meie esimesi külalisesinejaid, kellest esimene – Sunly juht ja kaasasutaja Priit Lepasepp räägib kuulajatele sellest, kuidas taastuvenergia saab maaomanikele stabiilset (lisa)sissetulekut pakkuda tänapäeva muutuvas maailmas.

Avasessiooni viimane esineja on Milttoni psühholoog Ted Edward Õunap, kes lähtub konverentsi teemast psüholoogilisest vaatest ning räägib lähemalt sellest, mis muutustega kaasneb ning kuidas iseennast ja oma meeskonda muutuste keskel toetada.

TAIMEKASVATUSE SESSIOON:

Sessiooni avab Maaeluministeeriumi taimetervise osakonnajuhataja Tarvo Järve, kes räägib taimekaitse tulevikuvaadetest ning puudutab “Talust taldrikule” strateegiat, samuti seda, kuidas tulla toime erinevate piirangute ja bürokraatiga.

Pärast Maaeluministeeriumi ettekannet liigume sujuvalt üle vestluspaneeli, mida veab Eesti Taimekaitse Assotsatsiooni tegevjuht Evelin Hillep ning mida kommenteerivad OÜ Sadala Agro tegevjuht Ahti Kalde ning Aasta põllumees 2021 ja Topi Mõis OÜ tegevjuht Andres Vaan. Scandagra vaateid jagavad tootejuhid Urmet Hiiekivi ja Mikk Tagel ning agronoom-nõustaja Kaarel Kallion.

LOOMAKASVATUSE SESSIOON:

Esimesena võtab sõna Scandagra loomakasvatuse tootejuht Erki Kurakin, kes möödunud aasta otsustele järgi vaadates hindab, kuidas 2023.aastal riske minimeerida ja maksimaalne kasum saavutada.

Sessiooni teises pooles võtavad sõna Alltech Eesti ja Grupi liikmed Pillerin Puskar ning Gordon Marley, kus esmalt on fookus meeskonnatöö arendamisel silotegemise puhul, misjärel tuleb teemaks põhisööda kindlustus ehk arutletakse, milline on sünergia loomakasvatuse ja taimekasvatus vahel.

Ajakavas võib ette tulla muudatusi!

Kohtade arv on piiratud!

Registreerimine kestab kuni 27.jaanuarini või seni kuni kohad on täitunud!

Kõik üritusele registreerunud saavad koodiga “SCANDAGRA2023” -10% soodustust samas spa-hotellis ööbimiseks, mis toimub ajavahemikus 01.02-03.02.2023. Broneerimise aeg: 14.12.2022 – 31.01.2023. Broneeri siin!

Scandagra piirkondlikud seminarid toimuvad järgnevatel kuupäevadel:

Registreerimine piirkondlikele infoseminaridele algab peagi!

VIIMASED UUDISED