11/03/2024

Vasikate startersööda kampaania: “Täis kõht ja puhas ase!”

Kata vasikatele suurepärane toidulaud!

Scandagra vasikate starter on välja töötatud selliselt, et katta vasikate päevane mikroelementide ning toitainete vajadus.

Selleks, et tulevase tubli lüpsilehma magamisase oleks tervislik ja puhas anname ühe aluse (BigBag/ 20kg kotid) starteriga kaasa ka ühe koti Stalosan F-i.

Stalosan F on pulber, mida kasutatakse loomakasvatushoonetes infektsioonhaiguste profülaktikaks ja farmi mikrokliima parandamiseks. Toote kasutamisel paraneb loomade tervis, kasv ja söödaväärindus. Stalosan F seob niiskust, vähendab ammoniaagi, vesiniksulfiidi ja teiste tervistkahjustavate gaaside sisaldust õhus ning pärisb ureaasi aktiivsust. Stalosan F-i soovitatakse kasutada kõrgede infektsiooniriskide puhul, nt. noorloomafarmides ja intensiivse loomakasvatuse korral.

KAMPAANIA TINGIMUSED

 1. Kampaaniat korraldab Scandagra Eesti AS.
 2. Kampaaniaperiood on 11.03-30.04.2024.
 3. Kampaanias osalevad kõik, kes ostavad koguseliselt vähemalt ühe aluse, BigBag või 1 tonn (20kg kottides), Scandagra vasikate startersööta vahemikus 11.03-30.04.2024.
 4. Kampaania ei kehti eriretsepti alusel koostatud starterile.
 5. Iga aluse kohta arvestatakse üks tasuta kott (15kg) Stalosan F kuivdesoainet.
 6. Kampaania tooted toimetab kliendini Scandagra Eesti AS.
 7. Kampaanias ei osale Scandagra Eesti AS töötajad.
 8. Kampaania auhinda ei asendata teist liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata rahas.
 9. Scandagra Eesti AS’il on õigus muuta kampaania reegleid või kampaania mõjuval põhjusel ennetähtaegselt lõpetada, teavitades avalikkust sellest kodulehekülje vahendusel.
 10. Scandagra Eesti AS loeb mõjuvaks põhjuseks asjaolu, mida Scandagra Eesti AS ei saa mõjutada ja mille puhul ei saa temalt mõistlikkuse põhimõttest lähtudes oodata, et ta kampaania väljakuulutamise ajal selle asjaoluga arvestaks või seda väldiks.
 11. Kõik kampaaniaga seotud pretensioonid tuleb saata kirjalikult korraldaja aadressil Tähe 13, Viljandi, 71020, Eesti. Esitatud pretensioonidele vastatakse viie tööpäeva jooksul. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtivate seaduste järgi.
 12. Lisateavet kampaania kohta saab e-posti aadressil [email protected].

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Telefon: +372 5851 8384

E-mail: [email protected]

VIIMASED UUDISED